Betfair найняла легендарних регбістів для роботи на Кубку світу-2015

Олександр Веселов

Перед стартом Кубка світу з регбі біржа ставок Betfair представила публіці нових експертів по турніру. Ними стали колишні професійні гравці в регбі Лоуренс Даллагліо і Кейт Вуд.

Betfair найняла легендарних регбістів для роботи на Кубку світу-2015

Betfair найняла легендарних регбістів для роботи на Кубку світу-2015

Колишні капітани збірної Англії та Ірландії відповідно, Даллагліо і Вуд, працюватимуть з Betfair протягом усього турніру. Вони будуть зніматися у відеокліпах, в яких будуть коментувати матчі та оцінювати різні події на полі. Крім того, стежачи за виступами команд, вони спробують оцінити, яка з них зможе в підсумку підняти над своєю головою переможний трофей.

Відзначимо, що турнір стартував у п’ятницю на лондонському стадіоні «Твікенхем» матчем між збірними Англії та Фіджі.

Колишній капітан збірної Англії Лоуренс Даллагліо заявив, що радий попрацювати на даному турнірі: «Я дуже радий мати можливість співпрацювати з Betfair протягом усього турніру. Здорово, що зможу знову зустрітися зі своїми старими товаришами».

«У 2003 році мені пощастило підняти над своєю головою переможний Кубок. Так що цей турнір навіює на мене безліч хороших спогадів», – заявив Даллагліо.

Колишній капітан збірної Ірландії Кейт Вуд також поділився своїми спогадами. «Я брав участь у трьох Кубках світу. Можу сказати, що цьогорічний турнір може стати кращим за останні роки та найбільш конкурентними з моменту його зародження в 1987 році».

У свою чергу, голова служби по зв’язках з громадськістю Betfair Стівен Мол прокоментував запрошення двох колишніх спортсменів: «Ми вельми раді, що два справжніх героя в даному виді спорту будуть співпрацювати з нами. Вони дадуть можливість нашим клієнтам отримати ексклюзивну інформацію по матчах. З нетерпінням чекаємо сюрпризів від даного турніру, а також коментарів від наших нових експертів».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?