BETEGY запускає новинку для футбольних бетторів

Рейтинг Букмекерів

Компанія BETEGY, яка спеціалізується на обробці статистичних даних оголосила про запуск нового онлайн-продукту власної розробки під назвою StatsBOX. Його мета – допомогти футбольним бетторам в зборі даних при пошуку інформації до матчу, який зацікавив гравця.

У BETEGY вважають, що їх новий продукт стане незамінним доповненням для будь-якого беттора

У BETEGY вважають, що їх новий продукт стане незамінним доповненням для будь-якого беттора

StatsBOX, «заточений» під Google Chrome, візуально розташовується на верхній панелі браузера і автоматично сканує будь-який текст, який читає користувач. Програма розпізнає ключові слова (наприклад, назви команд) і «витягує» статистичну та іншу інформацію безпосередньо з дата-центру BETEGY. При наведенні курсору на ключове слово беттору демонструється карта з усіма релевантними даними.

«Ми думали про те, як можна змусити речі працювати найпростішим шляхом для гравців, і незабаром зрозуміли, що розширення для браузера – кращий доступний вихід, – прокоментував новинку Алекс Корнілов, генеральний директор BETEGY. – Потрібно просто підключити до нього наші потокові дані».

Зараз StatsBOX працює тільки на Google Chrome і розпізнає інформацію відносно команд з п’яти найпопулярніших європейських футбольних ліг. За твердженнями розробників, можливості будуть збільшуватися з кожним новим оновленням. У BETEGY вважають, що їх продукт повинен стати незамінним інструментом для будь-якого футбольного беттора, який шукає доступ до відповідної статистики.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?