Bet365 сплатить штраф за обман австралійських гравців на ставках

Олександр Веселов

Австралійський підрозділ букмекерської компанії Bet365 визнано винним в обмані гравців на ставках за допомогою пропозицій про безкоштовні ставки.

Справу проти Bеt365 було заведено рік тому

Справу проти Bеt365 було заведено рік тому

Пропозицію, яка пропонувала безкоштовну ставку в розмірі 200 доларів США, було розміщено на сайті австралійського букмекера Bet365 упродовж десяти місяців без посилань на права та умови.

Як виявилося, для того, щоб вивести кошти з рахунку, гравцям було необхідно три рази обіграти свій депозит і всю суму бонусу.

Австралійський Федеральний суд також проведе додаткове засідання для того, щоб визначити, які санкції будуть застосовані по відношенню до букмекерської компанії Bet365.

Суд пояснив, що нові гравці на ставках, які раніше не користувалися подібними бонусами від букмекерів, були залучені в «павутину брехні».

«Подібні пропозиції з боку букмекерів підвищують ризик того, що недосвідчені гравці на ставках поведуться на обман. Рішення суду пояснило, що не можна використовувати слово «безкоштовно», пропонуючи бонуси, для одержання яких необхідно виконати цілий ряд умов», – заявив голова австралійського регулятора азартних ігор Рід Сімс.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?