Bet365 може оспорити анулювання ліцензії в Румунії

Рейтинг Букмекерів

Букмекер Bet365 розглядає можливість оскаржити рішення румунського регулятора азартних ігор (Oficiul National Pentru Jocuri de Noroc) позбавити компанію ліцензії на надання послуг румунським гравцям на ставках.

Румунський регулятор не пояснив причини анулювання ліцензії Bet365

Румунський регулятор не пояснив причини анулювання ліцензії Bet365

Як повідомляє видання iGaming Business, букмекерська контора Bet365 готується оскаржити рішення, згідно з яким її ліцензія на надання послуг румунським гравцям на ставках була анульована.

Румунський регулятор азартних ігор підтвердив, що прийняв рішення анулювати ліцензію Bet365, проте не розкрив причин цього рішення.

«Ми в Bet365 засмучені цим рішенням, оскільки завжди робили все відповідно до вимог Румунії та ЄС. Ми не виключаємо ймовірності того, що оскаржимо дане рішення», – заявив представник Bet365.

Румунський регулятор азартних ігор також попередив гравців на ставках, що якщо вони продовжать користуватися послугами Bet365, то будуть оштрафовані на суму від 5000 до 10000 румунських лей.

Представник ONJN також зазначив, що близько 40 тисяч румунів продовжують робити ставки на сайтах нелегальних онлайн-букмекерів після того, як в країні був прийнятий новий режим регулювання ринку.

«Рейтинг Букмекерів» раніше повідомляв про те, що румунський регулятор заніс у «чорний список» компанію Bwin.party.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?