Bet365 консультує своїх гравців з Румунії, як не платити штрафи уряду

Рейтинг Букмекерів

Влада Румунії штрафує громадян країни, які користуються послугами інтернет-оператора азартних ігор Bet365, нещодавно внесеного в «чорний список». Компанія у відповідь закликає своїх румунських гравців не платити штрафи на підставі того, що вони незаконні.

Bet365 рятує своїх румунських гравців від штрафів

Bet365 рятує своїх румунських гравців від штрафів

У середині листопада стало відомо, що ліцензія британської контори Bet365 в Румунії анульована, а сам оператор внесений до «чорного списку». Причини даного рішення не були оприлюднені.

Пізніше стало відомо, що регулятор азартних ігор Румунії попередив користувачів країни, що, продовжуючи грати в Bet365, на них може бути накладений грошовий штраф в розмірі до 2600 доларів. Більш того, деякі з зареєстрованих в Bet365 громадяни країни отримали електронною поштою листи з пропозицією прибути в штаб-квартиру регулятора з метою «пролити світло на деякі питання». Ті, хто відгукнулися на запрошення повідомили сайту Calvin Ayre.com, що чиновники розпитували їх про ставки, зроблені в Bet365 з 10-го по 30-е вересня (з 10-го вересня регулятор азартних ігор Румунії нібито проінформував компанію про необхідність припинення діяльності в країні). За однією інформацією, штрафувати мають намір всіх користувачів, що грали в цей період в Bet365, за іншою – тільки тих, чиї суми ставок були вище середніх.

Bet365 закликає своїх румунських гравців подавати апеляції на рішення про штрафи. Компанія стверджує, що завжди діяла відповідно до законодавства Румунії та її користувачі не повинні піддаватися будь-яким санкціям. Bet365 відкрили гарячу лінію для юридичної підтримки клієнтів, яким загрожує штраф, а також готові безоплатно надати радників, які будуть супроводжувати гравців під час їх відвідування офісів регулятора азартних ігор Румунії.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?