Bet365 дозволить клієнтам редагувати ставки

Рейтинг Букмекерів

Британський онлайн-букмекер Bet365 запустив нову функцію під назвою «Edit Bet», яка дозволяє клієнтам оператора додавати, замінювати або видаляти вибрані ставки.

Клієнти оператора зможуть додавати, замінювати або видаляти вибрані ставки

Як повідомляється на сайті Bet365, редагувати ставки в разі, якщо щось пішло не так, можна як в прематчі, так і в лайві. При цьому змінити можна і ординар, і ланцюжки ставок в рамках експреса.

Функція Edit Bet стане доступною після того, як буде увімнкнена опція Cash Out, а також якщо результат гри ще не визначений. Якщо гравець скористається цією функцією, купон зі ставкою оновиться, відповідним чином зміняться коефіцієнти.

У травні БК Ladbrokes оголосила про запуск функції «Edit My Acca», що дозволяє гравцям вносити зміни в їхні експреси на футбол в лайві. «Запускаючи Edit My АCCA», ми забезпечуємо клієнтам унікальну і дуже привабливу функцію, яка дає їм більше контролю», – прокоментував новину керівник відділу цифрових продуктів Ladbrokes Діпен Нагді.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт