Бельгійських футболістів запідозрили в ставках на матчі з власною участю

Рейтинг Букмекерів

Бельгійська футбольна асоціація відкрила розслідування у справі про порушення правил організації після того, як з’явилися повідомлення про те, що деякі футболісти робили ставки на ігри з власною участю.

belgium-bets-check

У Бельгії схвильовані повідомленнями про ставки футболістів на матчі з їхньою участю

Як пише The Malay Mail Online, асоціація відкрила розслідування 29 вересня після того, як стало відомо, що бельгійський клуб «Беверен» розірвав контракт з воротарем Лораном Хенкінетом, який робив ставки на матчі, в яких брав участь.

У Бельгійської FA намір з’ясувати, чи порушували футболісти положення статті 1404 кодексу федерації, згідно з якою будь-якому гравцеві, тренеру і іншій офіційній футбольній особі забороняється робити ставки на матчі, в яких беруть участь вони або їхній клуб.

В кінці вересня у справі захисника бельгійського футбольного клубу «Андерлехт» Олів’є Дешахта, якого підозрюють у ставках на матчі з власною участю, було відкрито кримінальне розслідування.

Відповідно до закону, ухваленому в Бельгії 10 січня 2010 року, жодна людина не має права робити ставки на той матч, на результат якого він може зробити прямий вплив. Громадянин, який порушив цю заборону, може бути позбавлений волі від шести місяців до п’яти років і/або оштрафований на суму від €600 (близько $672) до €600 тис. (понад $672 тис.).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?