BBC розслідує випадки блокування аккаунтів успішних гравців букмекерськими конторами

Рейтинг Букмекерів

Британська телерадіокомпанія BBC провела власне розслідування, щоб з’ясувати, з якою метою і на яких підставах букмекерські контори блокують акаунти успішних гравців, або істотно знижують їм максимуми.

Нерегламентованими блокуваннями успішних гравців зацікавилася найбільша британська телерадіокомпанія

Нерегламентованими блокуваннями успішних гравців зацікавилася найбільша британська телерадіокомпанія

«У мене було заблоковано понад 450 рахунків. А один букмекер встановив обмеження на ставку в розмірі 10 пенні (близько 4 гривень – прим. «РБ»). Вони прямо говорять – нам невигідно приймати у вас ставки», – наводить сайт BBC слова Ніла Сміта, вчителя з Йоркшира, який захоплюється ставками на скачки.

«Букмекерські контори не повинні бути послугою, яка доступна не для всіх. Вони охоче вичавлюють гроші з гравців, які програють, але при цьому обмежують успішних. По суті, це означає, що виграти в букмекерській конторі неможливо», – додає Сміт.

Активісти закликають британських чиновників внести зміни до законодавства і зобов’язати всіх букмекерів чітко прописати в правилах всі можливі обмеження, як це було зроблено владою Австралії.

Пітер Лінн, співробітник організації Secret Betting Club, що надає допомогу гравцям, розповів BBC, що відтоді як інтернет став більш прозорим і визначити особистість гравця стало простіше, букмекери все частіше вдаються до блокування та обмеження успішних гравців. При цьому, за словами Ліна, якщо раніше співробітники букмекерських контор намагалися визначити тільки дійсно професійних гравців, то зараз звичайному користувачеві достатньо кілька разів вдало крупно поставити – і він тут же потрапляє під санкції.

У статті наводяться й коментарі представників найбільших букмекерських контор.

Так, неназваний співробітник БК Paddy Power розповів, що в його компанії використовується принцип «один для всіх», а не «все для одного». Тобто Paddy Power не проти терпіти збитки, але це повинні бути 1000 людей, які виграли по 2000 фунтів, а не один гравець, який заробив на ставках 2 мільйони фунтів.

У БК William Hill розповіли, що в компанії блокують професійних гравців з метою захистити інших користувачів. Якщо успішні беттори не будуть прогинати коефіцієнти, це надасть можливість іншим гравцям, яких більшість, грати комфортніше.

Інші букмекерські контори відмовилися розповісти про корпоративну політику обмежень.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?