«Барселона» і Betfair запустили рекламну акцію для фанатів

Рейтинг Букмекерів

Біржа ставок Betfair розширить свою співпрацю з ФК «Барселона». Партнери запланували запуск низки маркетингових продуктів для залучення нових і заохочення існуючих шанувальників каталонського клубу.

В рамках акції будуть відібрані 8 кращих фанатів клубу

Одним з таких продуктів стала рекламна компанія #MagicOfBarca, що представляє собою пошук восьми найбільш відданих шанувальників клубу в Європі і Бразилії, які стануть володарями незабутнього туру на «Камп Ноу».

Приз буде включати безкоштовний переліт в Барселону, 3-денне проживання, тур на стадіон, тренування і матч на тренувальних полях «Барселони», а також оригінальну форму клубу. У турі безкоштовно візьме участь будь-який один друг переможця.

Старт акції дав короткий відеоролик, що розповідає життя звичайного фаната «Барселони» Луїса Даво з іспанського містечка Аліканте. Вперше матч каталонців він подивився в 4-річному віці.

«Акція пройде в рамках компанії «Готовий?». Ми хочемо, щоб фанати клубу на собі відчули магію «Барси». Коли «Барселона» на полі, мільйони затримують дихання в очікуванні магії футболу», – заявив представник Betfair Гаррі Філліпс.

«Новаторський характер Betfair є найбільш значущим для «Барселони». Саме тому вона є ідеальним партнером для нас. Нова акція дійсно охоплює пристрасть і дух клубу», – повідомив директор з доходів ФК «Барселона» Франческо Кальво.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?