Баранка: «Перегляд справи про договірні матчі «Олімпіка» нагадує цирк»

Тарас Гончар

20 грудня відбулися загальні збори учасників української Прем’єр-ліги, на яких вирішили відправити на перегляд справу про дискваліфікацію молодіжних команд «Олімпіка» за участь у договірних матчах. Голова Комітету з етики та чесної гри ФФУ Франческо Баранка емоційно прокоментував таке рішення.

Баранка: «Перегляд справи про договірні матчі «Олімпіка» нагадує цирк»

Баранка: «Перегляд справи про договірні матчі «Олімпіка» нагадує цирк»

«Мені це нагадало якесь шоу в цирку, в якому взяли участь солідні джентльмени. Коли, так би мовити, експерт «Олімпіка» провів лікнеп по ставкам, у мене не було жодних заперечень, адже пан Алексєєнко відмінний гравець на букмекерському ринку. Також представники «Олімпіка» розповіли, що отримали відповідь від профспілки футболістів Італії і, мовляв, люди з нашої експертної групи не оцінювали футболістів», – розповів Баранка.

За словами голови Комітету з етики та чесної гри, заява донецького клубу була неправдивою.

«Це не правда. Я спілкувався з профспілкою. «Олімпіку» чітко дали зрозуміти, що експерти не приймали рішення щодо винуватості гравців, а просто аналізували їхні дії. Минулого тижня, ми якраз розмовляли про це в ФІФА, щодо процедури доказової бази. Приклад дискваліфікації албанського «Шкендербеу» не вражає «Олімпік», представники клубу апелювали, ніби це справа європейська і не стосується України. На мої питання, чому б відразу не піти в Лозаннський суд, донецький клуб відповів, що не довіряє його рішенням. Тоді я вже не знаю, мене дуже дивує така позиція», – сказав Баранка.

Крім того, адвокат «Олімпіка» Олександр Машков повідомив, що шість пожиттєво дискваліфікованих вихованців донецького клубу подали документи про перегляд справи в зв’язку з новими обставинами, тому що вони не були присутні на засіданні ні Апеляційного комітету, ні КДК.

Нагадаємо, що «Олімпік» має намір подати повторну апеляцію на дискваліфікацію молодіжних команд.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?