Барак Обама зізнався, що інколи робить ставки на спорт

Рейтинг Букмекерів

Завзятий любитель спорту (особливо баскетболу) і за сумісництвом Президент США Барак Обама в нічному випуску популярного телешоу Стівена Колберта відразу після закінчення Супербоула 50 повідомив, що не тільки періодично передбачає підсумки матчів, а й робить ставки на спорт.

Барак Обама: лудоманю потихеньку

Барак Обама: лудоманю потихеньку

Цією новиною Обама поділився, відповідаючи на запитання ведучого, чи дивився він головний матч сезону з американського футболу. «Звичайно ж, я дивився. Після кожного Супербоула я дзвоню переможцям і вітаю їх. Але іноді дзвоню і тим, хто програв – особливо якщо поставив на них», – відверто заявив президент США.

Як повідомляє Card Player, у відповідь на репліку Колберта про те, що за межами штату Невада ставки на спорт законодавчо заборонені, Обама віджартувався: «Я – президент. Я прощу себе».

Минулого року в ході одного зі своїх виступів Обама натякнув, що взяв участь в парі на матч з гольфу. Однак це стосувалося не професійного спорту, а дружньої гри глави держави з екс-бейсболістом Дереком Джетером і редактором популярного таблоїду Las Vegas Sun Брайаном Грінспуном.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?