Азіатська кіберспортивна компанія Titan припинила існування

Рейтинг Букмекерів

Кіберспортивна компанія Titan з Сінгапуру оголосила про припинення своєї діяльності. Про це, посилаючись на складне фінансове становище, заявив її засновник Деміан Граст, повідомляє Casino Online.

Сінгапурська компанія проіснувала всього два з лишком роки

Сінгапурська компанія проіснувала всього два з лишком роки

Одна з провідних компаній на азіатському ринку кіберспорту Titan буде розформована. Засновник Titan Деміан Граст повідомив, що у компанії більше немає фінансових коштів для виплати зарплати гравцям своїх команд і менеджменту. Як основну причину, що призвела до краху, Граст назвав наслідки скандалу 2014-го року, який був викликаний звинуваченнями в шахрайстві на адресу кіберспортсменів Titan.

Цей скандал серйозно вдарив по репутації компанії, що виразилося у втраті всіх спонсорських контрактів. За 2015-й Titan не зуміла знайти партнерів і залишилася без левової частки фінансування. Зусилля керівництва зберегти свій кіберспортивний бізнес на плаву виявилися безрезультатними.

«Ми боролися цілий рік, намагаючись знайти спонсорів, які дозволили б боротися на ринку кіберспорту. Ми також прагнули продати акції або об’єднатися з яким-небудь партнером. Проте жоден з цих сценаріїв не реалізувався», – резюмував Граст.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?