Авторитетний арбітр закликає керівництво футболу Гани щільно зайнятися проблемою договірних матчів

Олександр Веселов

Шанований в Гані футбольний рефері Вільям Агбові, тричі найкращий арбітр країни, публічно закликав керівництво місцевого футболу серйозно взятися за проблему договірних матчів, яка, на його думку, прослідковується неозброєним оком.

Тричі кращий арбітр Гани Вільям Агбові

Тричі кращий арбітр Гани Вільям Агбові

На думку Агбові, природа великої кількості забитих голів у Прем’єр-лізі Гани носить сумнівний характер. «Проблема матчів з наперед визначеним результатом дійсно існує, питання в іншому – як це довести», – говорить Вільям Агбові, кращий арбітр за підсумками завершеного розіграшу ганської Прем’єр-ліги.

«Протягом матчів очевидно, що деякі голи забиваються за дивних обставин, але при цьому ти нічого не можеш вдіяти, адже вони забиті в рамках правил. Існує і зворотній бік медалі, коли атакуючий гравець примудряється не реалізувати очевидний момент – в ситуації, коли забити гол простіше, ніж навпаки. Створюється враження, що клуби домовляються між собою».

Необхідно зауважити, що Агбові не перший, хто говорить про договірний характер футбольних матчів в Гані, більше того, деякі маніпулятори вже отримали своє покарання.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?