Автор законопроекту про легалізацію грального бізнесу в Україні Віктор Романюк: «До Нового року закон маємо прийняти»

Михайло Кузьменко

«Рейтинг Букмекерів» взяв коментар в одного з авторів законопроекту про легалізацію грального бізнесу в Україні, народного депутата України Віктора Романюка. На думку Романюка, прийняття законопроекту про легалізацію грального бізнесу в Україні відбудеться вже до кінця року, а його розгляд відбудеться вже на цьому пленарному тижні.

Віктор Романюк: «Розгляд законопроекту відбудеться на цьому пленарному тижні»

Віктор Романюк: «Розгляд законопроекту відбудеться на цьому пленарному тижні»

– Чи маєте ви і ваш колега – співавтор законопроекту про легалізацію грального бізнесу в Україні Геннадій Кривошея – постійний контакт з керівництвом Мінфіну, яке розробило власний законопроект про повернення бізнесу в легальне поле?

– Так, звичайно, але в нас є розбіжності з ними. Ми законопроект розробляли з моїм колегою з урахуванням світової практики.

Ті законопроекти, які внесло в свій час Міністерство фінансів, вони абсолютно не годяться під сьогоднішній день. Тобто вони не будуть працювати в умовах сучасної України. Тому ми розробили той законопроект, який буде дійсно ефективним, на базі якого можна буде працювати.

Той законопроект, який ми з Геннадієм Кривошеєю внесли, він весь має право на реалізацію, вважаємо його доволі актуальним для України.

– Коли буде його розгляд у Верховній Раді?

– На цьому пленарному тижні.

– Ваші прогнози позитивні щодо його прийняття?

– Так, позитивні, до Нового року маємо прийняти закон.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?