Австралійський тенісист зізнався, що брав участь у договірному матчі

Рейтинг Букмекерів

Австралійський тенісист Нік Ліндаль зізнався, що в 2013-му році брав участь у договірному матчі.

Колишній професійний тенісист Нік Ліндаль змушений був визнати себе шахраєм

Колишній професійний тенісист Нік Ліндаль змушений був визнати себе шахраєм

Своє зізнання колишній спортсмен зробив на суді, а сам він перебуває під слідством у справі про договірні матчі вже більше року, повідомляє The Guardian.

Як повідомив Ліндаль, інцидент стався на турнірі серії «Ф’ючерс» (нижча категорія чоловічих професійних турнірів – прим. ред.), що проходив в австралійському місті Тувумба у вересні 2013-го року. Суперником Ліндаля був інший австралієць – Ендрю Корбітт. Перед грою Нік повідомив колезі, що хоче зіграти договірний матч. Корбітт відмовився в цьому брати участь. Ліндаль гру навмисно програв, попередньо повідомивши двох людей про свої наміри. Ті, у свою чергу, зробили ставки на його поразку.

Про інцидент завдяки свідченням Корбітта стало відомо організації Tennis Integrity Unit, яка офіційно займається боротьбою з договірними матчами в тенісі. Туди ж надійшов сигнал від австрійської букмекерської контори Sportsbet, в якій і були зроблені підозріло високі ставки на поразку Ліндаля. Почалося слідство. Були відновлені телефонні розмови Ліндаля з одним із спільників, в якому тенісист просив знищити дані про договірний матч з телефону, які можуть послужити доказами. У результаті Ліндаль був заарештований і провів рік у в’язниці. Суд у його справі почався лише зараз.

Нік Ліндаль біля будівлі суду

Нік Ліндаль біля будівлі суду

Ніку Ліндаль 27 років, за час кар’єри професійного тенісиста він не піднімався вище 187-го рядка рейтингу ATP.

Судове засідання у справі Ліндаля збіглося з масштабним обговоренням договірних матчів в професійному тенісі. Скандал розгорівся після того, як новинні агентства BBC і Buzzfeed повідомили, що провели розслідування за результатами якого з’ясували імена 16-ти тенісистів, що грають договірні матчі. Причому вісім з цих спортсменів беруть участь у турнірі Великого шолома Australian Open, який проходить цими днями. Висловлювання топ-гравців і фахівців букмекерського бізнесу на цю тему, а також інші новини про «дивні» матчі ви можете дізнатися у відповідному розділі нашого сайту.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?