Австралійські підлітки бігали робити ставки в ППС прямо в шкільній формі

Рейтинг Букмекерів

В австралійському Мельбурні розгорівся скандал, пов’язаний з учнями однієї з місцевих приватних шкіл. Причиною послужила участь підлітків у нелегальних ставках, повідомляє The News Daily.

Учні місцевої гімназії робили ставки через термінали, розташовані в офісі TAB

Учні місцевої гімназії робили ставки через термінали, розташовані в офісі TAB

Місцеві мас-медіа в один голос заговорили про неприйнятні випадки відвідування студентами приватної гімназії Брайтона (престижний район Мельбурна) розташованого неподалік пункту прийому ставок букмекера TAB.

«Ми часто спостерігаємо учнів в офісі букмекера в обідню перерву або після навчання. Я гарантую, що їм немає 18-ти років. Я точно знаю двох хлопчиків і з упевненістю можу сказати, що вони не досягли повноліття», – повідомив журналістам власник магазинчика неподалік, який побажав залишитися невідомим.

Учні гімназії забігали в будівлю, де розташовувався букмекер, і робили в терміналі ставки ще до того, як до них встигав підійти співробітник букмекерської контори, після чого швидко зникали. У ставках брали участь навіть дівчата з іншої приватної школи Брайтона. При цьому всі «беттори» були в шкільній уніформі.

Директор школи Росс Фезерстон повідомив про те, що батьки учнів вже проінформовані про можливу участь їх дітей у ставках. Щобільше, в школі працюють три психолога, які в будь-який момент можуть надати підтримку учням, які «потонули» у незаконному гемблінгу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?