«Авангард»: «Вирішили забрати гравців з поля в матчі з «Металургом» через певні підозри»

Гончар Тарас

Директор краматорського клубу Андрій Безсонний прокоментував своє рішення забрати футболістів з поля у контрольному поєдинку з запорізьким «Металургом», який запідозрили в фіксованому результаті.

«Авангард» через підозри забрав гравців з поля в матчі з «Металургом»

«За великим рахунком, в цій грі з запорожцями я не побачив жодних передумов до того, що матч носив нечесний характер. Моє рішення швидше було пов’язано з тим, що я хотів зайвий раз перестрахуватися. Чесно кажучи, не хотілося бути втягнутим у будь-які розмови в цьому плані. Об’єктивність прийняття рішення я оцінити не можу. В рамках тієї інформації, яку отримав, я прийняв таке рішення. Наскільки правильно я вчинив, судити, мабуть, журналістам і вболівальникам, які дивилися матч», — заявив директор «Авангарду».

За словами Андрій Безсонного, завдяки ПФЛ клуб був проінформований про небезпеку, пов’язану з фіксованими результатами, до того ж на семінарі з безпеки в Будинку футболу було приділено чимало часу так званим договірним матчам і методам їхнього виявлення.

«Поки ми відчували активний опір з боку суперника, то були задоволені від подій на полі. Бачили, що гравці виконують тренерську установку. Далі моє рішення було пов’язано з певними підозрами. Але не більше того. Я нікого не збираюся звинувачувати, в жодному разі. Але краще перестрахуватися. Не можу сказати, що у мене були вагомі підстави зупиняти гру, але наступного разу для спарингу ми підберемо більш досвідченого суперника», – наводить слова Безсонного Sport Arena.

Нагадаємо, що 27 лютого відбувся спаринг «Металург» Запоріжжя – «Авангард» Краматорськ, який було перервано через підозру у фіксованому результаті.

Додамо, що матч Меморіалу Закарлюки «Металург» З – «Арсенал» міг бути договірним, а клуб «Россо Неро», на основі якого було відроджено «Металург», також був помічений у «дивних» матчах. До того ж ПФЛ закликала до боротьби з договірними матчами.

Крім того, на контрольний поєдинок «Геліос» – «Металург» Запоріжжя свого часу поставили понад 90 тисяч доларів на ринок перемоги господарів поля. Майже ідентичну суму ми зафіксували на інший спаринг запорізького «Металурга» – проти «Полтави».

Читайте також: Франческо Баранка: «Якщо побачимо дивні рухи ставок, попросимо арбітра зупинити матч»

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?