Асоціація операторів онлайн-гемблінга Швеції стала членом EGBA

Рейтинг Букмекерів

Шведська асоціація операторів онлайн-гемблінга BOS стала афілійованим членом Європейської асоціації гемблінга і беттінга EGBA, повідомляє casinos-online.

На сьогодні BOS представлена 18 компаніями

На сьогодні BOS представлена 18-ма компаніями

Густав Хоффстед, генеральний секретар спільноти, повідомив, що організація співпрацювала з EGBA впродовж багатьох років і зараз стає її повноправним членом. Він також додав, що для досягнення максимального ефекту від співпраці необхідно зосередити всі зусилля.

Членство в Європейській асоціації гемблінга і беттінга допоможе шведській організації підвищити власну значущість і покращити законодавчу базу Швеції з урахуванням європейських стандартів. Варто зазначити, що нещодавно Швеція отримала попередження від Європейської Комісії за невідповідність законодавству ЄС.

Раніше афілійованим членом EGBA стала Гібралтарська асоціація гемблінга і беттінга GBGA. Як стверджує генеральний секретар EGBA, це демонструє важливість роботи спільно для руху Європи в напрямку створення регульованих ринків з високим ступенем захисту споживачів.

Шведська асоціація операторів онлайн-гемблінга була заснована 2012-го року і представляє інтереси компаній, що отримали ліцензії ЄС на здійснення діяльності на ринку Швеції. Сьогодні до складу організації входять 18 членів, включно з Betfair, Unibet, Betsson та ін.

Додамо, що Швеція готується до лібералізації законодавства онлайн-гемблінга і обмеження вибору ставок на спортивні події.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт