Асоціація ігрової індустрії буде презентована в Україні 16 листопада

Рейтинг Букмекерів

16 листопада в Києві в прес-центрі «Українські Новини» відбудеться прес-конференція, присвячена презентації Української Асоціації Ігрової Індустрії (УАІІ), яка була створена в серпні 2016 року. Захід розпочнеться о 13:00. Про це «Рейтингу Букмекерів» повідомили в прес-службі УАІІ.

y-maukp

Асоціація створена в серпні 2016 року

Як говориться в повідомленні, мета асоціації – сприяння легалізації ігрової індустрії в Україні відповідно до найкращих міжнародних стандартів, розробка прогресивних законодавчих ініціатив в сфері ігрової індустрії, а також сприяння залученню іноземних інвестицій в економіку країни та становленню ринку гральних послуг на основі здорової конкуренції.

Зазначається, що головними цінностями для УАІІ є дотримання високих стандартів якості гральних послуг для ринку України, захист прав споживачів і операторів.

У презентації візьмуть участь президент УАІІ Ірина Сергієнко, віце-президент асоціації Олексій Євченко, член правління, член експертної ради УАІІ Аліна Плющ, член правління, член експертної ради Василь Котінкевич, а також багаторазовий переможець міжнародних турнірів, член експертної ради асоціації Євген Качалов.

В кінці вересня генеральний директор Всеукраїнського союзу розвитку букмекерства і президент УАІІ Ірина Сергієнко сказала «Рейтингу Букмекерів», що те, як зміниться ситуація з гральним бізнесом в країні в разі його легалізації, буде залежати від того, який закон про азартні ігри в кінцевому підсумку буде ухвалений.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?