«Арсенал» і фентезі-оператор DraftKings стали партнерами

Рейтинг Букмекерів

Слідом за «Ліверпулем» партнерську угоду з провідним оператором фентезі-спорту DraftKings уклав і лондонський «Арсенал». Договір довгостроковий і передбачає, зокрема, просування послуг американської компанії через соціальні медіа-канали «Канонірів».

Лондонський клуб став черговим партнером DraftKings в АПЛ

Лондонський клуб став черговим партнером DraftKings в АПЛ

Провідний американський оператор фентезі-спорту всерйоз має намір захопити європейський ринок. У США на DraftKings і його основного конкурента FanDuel із завидною регулярністю обрушуються скандали. Періодично штат за штатом блокують діяльність компаній на своїй території. Вихід на британський, а потім і континентальний європейський ринки фентезі-спорту здатний стати якісним диверсифікаційним інструментом для американських гігантів.

«Ми горді стати партнером одного з найвідоміших футбольних клубів у всьому світі. «Арсенал» дуже популярний в Північній Америці. Ми з нетерпінням чекаємо приєднання шанувальників лондонського клубу до прихильників фентезі-спорту», – заявив Джейсон Робінс, виконавчий директор DraftKings.

«Ми раді стати партнером DraftKings, нашим першим офіційним представником зі сфери фентезі-спорту. Робота з лідером індустрії дозволить шанувальникам «Арсеналу» долучитися до унікальних щоденних фентезі-ігор в АПЛ і інших турнірах. З нетерпінням чекаємо початку роботи з компанією в такий важливий для неї момент виходу на глобальний ринок», – передає слова Віная Венкатешама, комерційного директора клубу, офіційний сайт «Арсеналу».

В рамках партнерства крім гри на нових онлайн-платформах фентезі фанати «Арсеналу» зможуть брати участь в спеціальних турнірах, виграти квитки на домашні матчі «Канонірів» або товари клубу з автографами гравців.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?