Антимонопольна служба Великобританії відстежить злиття Paddy Power і Betfair

Рейтинг Букмекерів

Антимонопольна служба Великобританії CMA запросила «зацікавлені сторони» прокоментувати можливе злиття двох великих гравців на ринку ставок на спорт Paddy Power і Betfair, повідомляє The Irish Times.

Paddy Power Betfair займуть 16% ринку Великобританії

Paddy Power Betfair займуть 16% ринку Великобританії

На такий крок Антимонопольна служба пішла з причини розслідування злиття суперників. Справа в тому, що створення нової великої букмекерської компанії може порушити баланс на ринку ставок на спорт, послабити конкуренцію і створити умови для недобросовісної боротьби.

Адже за підрахунками фахівців, щорічний дохід нової компанії Paddy Power Betfair складе приблизно 2 мільярди євро, а ринкова вартість компанії на фондовій біржі складе близько 8-ми мільярдів євро. Після злиття букмекер стане найбільшим у Великобританії з ринковою часткою в 16%.

Вперше про злиття двох конкурентів стало відомо в серпні 2015-го року. Пізніше з’явилася інформація про те, що 52% акцій нової компанії будуть належати Paddy Power, а 48% – Betfair. Штаб-квартира розміститься в Дубліні, а юридична адреса в Лондоні.

Раніше ми інформували про те, що учасники злиття затвердили умови угоди, а вартість акцій Paddy Power і Betfair може значно вирости.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?