Англієць виграв у William Hill 2500 фунтів, схуднувши на 35 кілограм

Олександр Веселов

Відомий британський букмекер William Hill мотивує своїх клієнтів позбавитися зайвої ваги, приймаючи понад 100 ставок в рік на особисте схуднення. Зокрема, завдяки такій пропозиції 31-річний Рой Лей-Браянт з міста Борнмут впродовж року схуд на 35 кілограм, за рахунок чого не тільки здивував букмекера та покращив власне здоров’я, але і виграв ставку з коефіцієнтом 50.00!

Тепер не соромно зробити селфі

Тепер не соромно зробити селфі

Після смерті матері Рой Лей-Браянт впав у депресію, не помітивши, як його особиста вага, при зрості 189 сантиметрів, перевищила позначку в 130 кілограм. І вже потім зрозумів, що продовжувати в тому ж дусі небезпечно для подальшого існування:

«Прочитавши в газеті статтю про те, як один чоловік зробив ставку на власне схуднення, я вирішив піти тим же шляхом. Ставка слугувала для мене додатковою мотивацією, адже я ніколи не вигравав з подібним коефіцієнтом – 50.00, котрий запропонував William Hill», – наводить слова схудлого щасливчика сайт видання Mirror.

В січні минулого року Рой Лей-Браянт поставив 50 фунтів на те, що позбавиться чверті особистої ваги впродовж року. На момент ставки клієнт важив 132 кілограми.

В результаті план по схудненню Лей-Браянт виконав на місяць раніше, втративши 35 кілограм, чим неабияк здивував William Hill: «Коли він подзвонив нам, проінформувавши, що йому вдалося, ми були ошелешені. Це неймовірне досягнення, він повністю заслужив свій виграш», – говорить речник букмекерської контори Руперт Адамс.

«Ця ставка змінила моє життя, знайомі кажуть, що я помолодшав на 10 років. Я великий фанат «Манчестер Юнайтед», колись навіть грав нападником, і тепер дуже радий, що знову можу повернутися до гри», – резюмував мешканець Борнмута, перемігший лінь та букмекера.

William Hill приймає на рік понад 100 подібних ставок, проте виплата 2500 фунтів Рою Лей-Браянту увійшла до топ-10 виграшних ставок по схудненню.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?