Англієць попався на крадіжці у своєї дівчини майже $700 на оплату гральних боргів

Рейтинг Букмекерів

Чоловік, який знімав гроші з банківського рахунку своєї подруги для оплати своїх боргів за азартні ігри, розповів в суді англійського міста Болтон, що сподівається повернути її довіру, але зробити це буде непросто.

20-річний хлопець зловживав довірою дівчини

20-річний хлопець зловживав довірою дівчини

20-річний Пітер Хоран зняв з банківського рахунку дівчини Холлі Хоскен, з якою перебував у стосунках впродовж трьох з половиною років, близько $425 без її дозволу, а потім перевів ще майже $291 на свій рахунок в платіжній системі PayPal, повідомляє газета The Bolton News.

За даними слідства, в січні поточного року дівчина дала Хорану свою банківську карту і повідомила йому ПІН-код для того, щоб він купив продукти, сума яких склала $25. Після покупки він повернув їй картку, і через деякий час дівчина помітила пропажу ще $425. Прийшовши в банк, міс Хоскен виявила, що ці гроші були зняті з банкомату, а сума $291 була переведена на рахунок PayPal, зареєстрований на її друга Хорана.

Чоловік одразу визнав свою провину. За його словами, він вкрав гроші для того, щоб сплатити борги за азартні ігри і замовлення на e-Bay. Його адвокат Дерін Міллар зазначив також, що у Хорана є проблеми з психікою, алкоголем і наркотиками. Крім того, у нього немає рахунку в банку.

Згідно з рішенням суду, Хоран проведе 10 тижнів в електронних браслетах. З 7 вечора до 7 ранку йому заборонено виходити з дому. Також чоловік повинен провести 25 днів у реабілітаційному центрі і оплатити штраф $205.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?