Англійські пожежники на чемпіонстві «Лестера» випадково виграли 20 тисяч фунтів

Олександр Веселов

Незабутня казка, яку написав в цьому футбольному сезоні новий чемпіон АПЛ «Лестер», постійно доповнюється різними цікавими історіями, котрі народились внаслідок подвигу «Лисів». Сьогодні BBC розповів, як двоє англійських пожежників отримали несподівану винагороду.

Після перемоги «Лестера» на «Етіхад» пожежники зрозуміли, що фортуна їм посміхається

Після перемоги «Лестера» на «Етіхад» пожежники зрозуміли, що фортуна їм посміхається

«Сталося не так, як гадалося», – даний афоризм, відомий кожному українцю, найкращим чином характеризує ставку англійського пожежника Джордана Райта з містечка Стенфорд-ле-Хоуп (графство Ессекс). Роблячи ставку на матч першого туру АПЛ між «Лестером» і «Сандерлендом» (4:2), пожежник сподівався, що упіймає букмекера BetFred на помилці.

Насправді помилявся сам гравець, наївно припускаючи, що трейдери контори допустили катастрофічну похибку, запропонувавши за успіх «Лестера» коефіцієнт 2001.00. Швидко з’ясувалось, що Джордан банально переплутав перемогу в поєдинку з тріумфом у чемпіонаті в цілому. Але перед цим він встиг переконати свого товариша Мітчелла Белдока, також пожежника, зробити аналогічну ставку. Кожен поставив по п’ять фунтів.

Коли хлопці розібрались в ситуації, то вимушені були терпіти глузування своїх колег по роботі, котрі жартували над мрійниками, що планували легко збагатитись. І тут доречно пригадати ще один відомий афоризм: «Добре сміється той, хто сміється останнім». Кожен з нас тепер розуміє, чим завершилась дана історія.

Горе-беттори не скористались кешаутом, хоча особливо не вірили у свою фортуну. «Довгий час я не думав про ставку, згадавши про неї ближче до закінчення чемпіонату. А точніше, коли «Лестер» переграв на виїзді «Манчестер Сіті» з рахунком 3:1. Тоді я справді подумав, що в нас є реальний шанс на перемогу», – згадує Джордан Райт, котрий працює пожежником в Лондоні.

Вигравши по десять тисяч фунтів кожен, щасливі пожежники вже знають, яким чином витратять несподіваний фінансовий бонус. Райт планує інвестувати у власний бізнес, який суміщає з професією пожежника, а також влітку бажає відвідати Мекку азартної індустрії – Лас-Вегас. Його згаданий товариш, Мітчелл Белдок, також витратить гроші на розвиток власного бізнесу.

Нещадно «Рейтинг Букмекерів» опублікував масштабний матеріал, присвячений цікавим ставкам, пов’язаних з чемпіонством «Лестера». Також ми підрахували, скільки можна було заробити, роблячи регулярні ставки на перемоги нового чемпіона АПЛ кожного туру чемпіонату. До речі, букмекер BetFred достроково виплачував виграші по ставках на чемпіонство «Лисів».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?