Андрій Шевченко та ФФУ зробили заяву на тему договірних матчів

Тарас Гончар

Головний тренер національної збірної України Андрій Шевченко, перший віце-президент Федерації футболу України Назар Холодницький та голова Комітету з етики та чесної гри ФФУ Франческо Баранка закликають зокрема молодих футболістів не ризикувати своєю кар’єрою та не брати участі в договірних матчах. 

бар-шев-хол

Андрій Шевченко, Назар Холодницький та Франческо Баранка зробили спільне звернення

«У зв’язку із ситуацією, що склалася в Україні навколо проблеми договірних матчів, звертаюся до молодих футболістів нашої країни. Спільно з Федерацією футболу України ми погодили чітку позицію, і я закликаю вас: друзі, якщо вам пропонують взяти участь у договірних матчах, подумайте про можливі негативні наслідки. Погоджуючись на це, ви ставите під удар усю подальшу вашу кар’єру, адже футболісти, заплямовані договірними поєдинками, не будуть викликатися до національної збірної!», – наголосив Андрій Шевченко.

На думку першого віце-президента ФФУ Назара Холодницького, часи організації матчів із фіксованим результатом пройшли.

«Як перший віце-президент ФФУ й відповідальний за боротьбу з корупцією у футболі, підтверджую наявність залізної волі й рішучості Федерації футболу України у вирішенні цієї проблеми. Останні події, а саме — проведена спецоперація проти організаторів та учасників договірних матчів, це чітко підтверджують. Підкреслюю, що часи «договірняків», часи продажу матчів минули! Задумайтеся над цим перед тим, як ризикувати своєю кар’єрою і своїм майбутнім заради легких грошей», –

За словами керівника Комітету з етики та чесно гри Франческо Баранки, зараз наступає дуже важливий момент для всього українського футболу.

«Проведена спецоперація є лише початком повномасштабної боротьби з договірними матчами в Україні, і це чіткий меседж, що адресується також усім молодим футболістам. За гроші, за хабар ви ставите під загрозу свою кар’єру та, зокрема, ризикуєте втратити шанс на виклик до національної збірної, а це є мрією для кожного футболіста. Я радий, що така важлива особа, як Андрій Шевченко, виступає в цій боротьбі на нашому боці, і кожен, а особливо молоді гравці, має зрозуміти, що це кінець договірних матчів», – сказав Франческо Баранка.

Нагадаємо, що 22 травня в Україні пройшла облава на організаторів договірних матчів, а 67% українських клубів виявилися причетними до участі у матчах з «фіксованим» результатом. Окрім того, правоохоронці надали підозри фігурантам гучної справи.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?