Андрій Шевченко став героєм нової реклами Favorit Sport

Тарас Гончар
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко знявся у черговому рекламному ролику букмекерської компанії Favorit Sport.
шевченко

Андрій Шевченко став героєм нової реклами Favorit Sport

Андрій Шевченко у червні став обличчям бренду Favorit Sport в Україні на найближчі півтора року та почав брати участь в спільних соціальних і маркетингових активностях компанії.

«Ми з Шевченком розривали спорт ще в 1990-х роках. Коли «Динамо» доходило до півфіналу Ліги чемпіонів, а про Мессі та Роналду ніхто не чув. Ставили нові цілі, виходили за рамки та неодмінно перемагали. Наша пристрасть – вболівальники, наша пристрасть – ти. Як і Андрій, ми робимо все, що під час гри ти стрибав, сміявся, плакав, салютував чіпсами, підкидав кота, будив сусідів та вболівав, наче востаннє! Саме тому ми тут, щоб разом з Андрієм Шевченком запалити гру!», – заявили в БК Favorit Sport.

Андрій Шевченко став амбасадором BetConstruct і FeedConstruct

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт