Андрій Шевченко став амбасадором BetConstruct і FeedConstruct

Тарас Гончар

Легенда українського та європейського футболу Андрій Шевченко представлений як бренд-амбасадор компанії розробників, які спеціалізується на створенні всіх видів продуктів для індустрії азартних ігор, BetConstruct і FeedConstruct.

новини2

Андрій Шевченко став амбасадором BetConstruct і FeedConstruct

Представлення технологій ігрового гіганта BetConstruct та його постачальника даних FeedConstruct для широкої аудиторії є ідеєю співпраці з Андрієм Шевченком, зазначається  в прес-релізі компанії.

«Найбільший урок, який я виніс за свою футбольну кар’єру, – це те, що ніколи не варто втрачати жодної можливості. Шанси з’являються та зникають, але нам потрібно повністю скористатися будь-яким із них. Інструмент FeedConstruct для скаутингу AJNA на основі ІТ-технологій – це той грандіозний проект, до якого я хотів би долучитися. Стати бренд-амбасадором такої перспективної компанії та досягти прогресу у впровадженні високих технологій у спорті – це можливість, яку я не хочу проґавити», – заявив Андрій Шевченко.

«Андрій Шевченко провів неймовірний шлях від футболіста до видатного тренера. Його інтерес до способів використання ІТ-технологій у спорті став передумовою нашої співпраці. Це прекрасна можливість для BetConstruct розробити футбольну експертизу з рекомендаціями Шевченка. Разом ми будемо шукати шляхи для подальшого впровадження новітніх технологій у спорт», – прокоментував угоду засновник та генеральний директор BetConstruct Віген Бадалян.

Андрій Шевченко став послом букмекерської компанії Favorit Sport

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт