Президент ФФУ Андрій Павелко: «Якщо нам вдасться зломити опір лобістів азіатського ринку ставок, закон буде прийнято»

Олександр Веселов

Президент ФФУ Андрій Павелко обговорив проблему «брудної гри» на тоталізаторах в українському футболі, висловивши надію, що закон, що передбачає кримінальну відповідальність за організацію договірних матчів, буде прйнятий Верховною Радою.

Павелко сподівається, що закон буде прийнято

Павелко сподівається, що закон буде прийнято

«У нас є велика проблема з тоталізатором. Нам загрожує тотальне насадження агентів по ставкам, які знаходяться в U-19 і U-21. Ніколи в житті азіатський ринок ставок, який має оборот 80 мільярдів доларів на тиждень, не звертав уваги на Україну. З цим можна боротися тільки одним способом: прийняти закон, який за моїм авторством буде поставлений на голосування в першому читанні у Верховній Раді. Упевнений, що ми його приймемо.

Якщо нам вдасться зломити опір лобістів азіатської думки, і закон вдасться прийняти, ми дамо сигнал азіатському ринку, що з Україною справи кепські. Ми залучили європейських експертів, які мають досвід боротьби з цим явищем, а також Інтерпол. Тут не Африка, що можна вбивати футбол! Ще три роки, і ми втратимо інтерес до спортивних змагань.

Хто з президентів ФФУ піднімав це питання на законодавчому рівні? Хто піднімав цю тему, щоб привезти сюди Баранку (Франческо Баранка, голова Federbet, організація по виявленню договірних матчів), який по 60 чоловік в Італії заарештовував під час матчів. Давайте зробимо так, щоб ми дали сигнал парламентарям, які в короткі терміни повинні прийняти закон в першому і другому читанні, і громадськості», – зазначив Павелко.

За матеріалами програми «ПРОФУТБОЛ»

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?