Анатолій Бишовець – найкращий прогнозист команди «РБ» у січні 2019 року

Тарас Гончар

За підсумками січня 2019 року, найуспішнішим прогнозистом в команді експертів «Рейтингу Букмекерів» став Анатолій Бишовець.

byshovec

Анатолій Бишовець – найкращий прогнозист команди «РБ» у січні 2019 року

З першого по тридцять перше січня Анатолій Бишовець зробив 17 ставок, 11 з яких виявилися виграшними, а 6 були програшними. При цьому прибуток нашого експерта склав 57,6%, а чистий прибуток – 98 доларів США, виходячи з того, що кожна ставка оцінювалася в $10. Додамо, що середній коефіцієнт виграних ставок склав 2.44. Кращий виграшний коефіцієнт – 3.97, отриманий завдяки прогнозу на матч «Валенсія» – «Вальядолід».

Анатолій Федорович Бишовець — легендарний радянський і український футболіст і тренер. Народився в Києві, футбольну кар’єру цілком провів у «Динамо». У складі киян Бишовець став чотириразовим чемпіоном СРСР, а також володарем Кубку. За збірну СРСР провів 37 матчів, забив 15 голів, ставши найкращим бомбардиром збірної на ЧС-1970. Як тренер працював зі збірними СРСР, СНД, Південної Кореї і Росії, ставший олімпійським чемпіоном у 1988-му. Також тренував низку клубів по всьому світу, серед яких і донецький «Шахтар».

До команди «Рейтингу Букмекерів» приєднався у листопаді 2013-го року. У своєму блозі про ставки на спорт Анатолій Федорович у режимі текстів і відео рекомендує прогнози на матчі європейської арени.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт