Amaya відкладає старт онлайн-букмекера

Рейтинг Букмекерів

Канадський гральний оператор Amaya, якому належить бренд PokerStars, повідомив, що на запуск власного онлайн-букмекера знадобиться більше часу, ніж передбачалося, інформує CalvinAyre.

Старт букмекера перенесено на кінець 1-го кварталу 2015-го року

Старт букмекера перенесено на кінець 1-го кварталу 2015-го року

Девід Баазон, голова і виконавчий директор грального оператора, наголосив на необхідності додаткового опрацювання основних аспектів функціонування нового онлайн-букмекера. На його переконання, це дозволить розробити продукт належної якості, до якого звикли клієнти Amaya. На це може піти ще декілька місяців. Баазон назвав кінець першого кварталу 2016-го року найбільш вірогідною датою запуску онлайн-букмекера. Однак не остаточною.

Канадський гральний оператор уже прийняв першу ставку цьогоріч і викупив домени Betstars. Компанія запланувала ребрендинг і створення на новому майданчику автономного сайту для ставок на спорт. За підсумками 3-го кварталу 2015-го Amaya отримала менше 100 тисяч унікальних гравців з реальними рахунками. Обіг за останні три місяці виріс на 180%, проте все ще занадто скромний у порівнянні з великими європейськими букмекерами.

Раніше компанія заявила про вторинне проведення лістингу в Нью-Йорку, який допоможе залучити інвестицій на $3 млрд. Частина отриманих коштів буде спрямована на розвиток нового онлайн-букмекера Amaya.

Раніше ми писали, що доходи Amaya в 3-му кварталі 2015-го року зросли, незважаючи на «світові виклики».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?