Акції Paddy Power Betfair впали в ціні в перший день торгів

Рейтинг Букмекерів

Вчора на Ірландській фондовій біржі стартувала торгівля акціями нового гіганта букмекерського ринку Великобританії Paddy Power Betfair. Перший день купівлі/продажу став для компанії «мінусовим».

У перший день торгів акції компанії впали на 1,4%

У перший день торгів акції компанії впали на 1,4%

Акції нової компанії Paddy Power Betfair стартували з ціни в 104,02 фунта, проте до кінця торгової сесії знизилися до 139-ти фунтів за одиницю, впавши на 1,4%. А втім, аналітики прогнозують підйом вартості акцій найбільшого гравця на букмекерському ринку Великобританії в середньостроковій і довгостроковій перспективі. Загальна вартість нової компанії, організованої в результаті злиття ірландського букмекера Paddy Power з біржею ставок Betfair, оцінюється в 4 млрд фунтів (близько $6 млрд).

За підрахунками аналітиків, компанія буде генерувати більше мільярда фунтів (близько $1,5 млрд) виручки щорічно впродовж трьох років. Також компанія захищена від високої волатильності фінансових показників, так як має широку торговельну мережу і розвинену диверсифікацію продуктів.

Крім того, експерти очікують подальшого розвитку компанії за рахунок кращих можливостей технологічного та географічного розвитку, ніж у головних конкурентів.

Вчора Високий суд справедливості Англії та Уельсу дав добро на завершення угоди по злиттю.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?