Акціонер William Hill наполягає на продажі компанії

Рейтинг Букмекерів

Британська інвестиційна компанія Parvus, що володіє 14,3% акцій William Hill, наполягає на продажі букмекера в 2017 році.

Акціонер William Hill наполягає на продажі компанії

Очолюваний датським бізнесменом Мадсом Генсманном, Parvus є найбільшим акціонером William Hill, володіючи 14,3% акцій компанії.

За даними Sunday Times, упродовж останніх чотирьох місяців Parvus лобіює продаж букмекера, мотивуючи це тим, що поодинці William Hill не зможе конкурувати з компаніями після декількох великих угод в 2016 році (Ladbrokes і Coral, Paddy Power і Betfair).

У жовтні 2016 року компанія наклала вето на злиття William Hill і канадської гральної компанії Amaya, заявивши, що угода не несе жодної цінності.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?