АФК дискваліфікувала раніше заарештованих непальських футболістів

Олександр Веселов

Минулого тижня «Рейтинг Букмекерів» повідомляв, що низка футболістів збірної Непалу були заарештовані у зв’язку з участю в договірних матчах, тепер своє рішення по інциденту винесла Азійська конфедерація футболу (АФК) – головна футбольна організація в Азійському регіоні (до якого входить Австралія).

Рішення про дискваліфікацію направлено до ФІФА

Рішення про дискваліфікацію направлено до ФІФА

Всі затримані правоохоронними органами Непалу сьогодні були дискваліфіковані футбольною владою регіону. Імена відлучених футболістів: Шагар Тапа (капітан збірної Непалу), Бікаш Сінгх Четрі, Сандип Раї та Рітеш Тапа. Також аналогічні санкції накладено на футбольного чиновника на ім’я Андижан К. АФК направила своє рішення до ФІФА, щоб поширити дію дискваліфікації по всьому світу, – повідомляє видання The Kathmandupost.

Офіційна заява АФК наголошує: «Останні арешти доводять, що наша боротьба з договірними матчами приносить плоди. Будь-який вплив на спортивні результати є серйозною загрозою для розвитку футболу в Азії. АФК пропагує політику нульової терпимості як до «фіксованих» матчів, так і до спортсменів, які навмисно беруть в них участь».

Зазначимо, що АФК використовує трирівневу боротьбу з договірними матчами, займаючись ретельним інформуванням футболістів, суддівського корпусу та офіційних осіб, причетних до проведення матчів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?