Аферист- «букмекер» з Австралії пропонував довірливим жертвам 1350% прибутку

Рейтинг Букмекерів

The Courier Mail повідомляє, що австралійський аферист, який приймав інвестиції для розвитку сервісу прогнозів на спорт і пропонував захмарні відсотки, приховав частину нелегальних доходів покупкою золотих злитків.

Від дій ловкача постраждали десятки довірливих людей

Від дій ловкача постраждали десятки довірливих людей

Верховний суд австралійського Сіднея цими днями розглядає справу стосовно обвинуваченого в шахрайстві Пітера Фостера (на фото) і його участі в компанії з прийому онлайн-ставок The Sports Trading Club. До суду звернулися вже понад 160 постраждалих, які були обмануті винахідливим «букмекером» на суму в 10,5 млн австралійських доларів. Фостер обіцяв інвесторам лише за 18 місяців прибуток в 1350% від початкової суми вкладень, яка становила від 50-ти до 250-ти тисяч доларів. Такої прибутковості, за твердженнями пройдисвіта, планувалося досягти за рахунок певних наукових системних досліджень, що можуть передбачати переможців спортивних подій.

Приватний детектив Кен Гембл, найнятий деякими потерпілими, стверджує, що кількість ошуканих інвесторів насправді в два рази більше. За його словами, жертвами букмекера стало 320 осіб, а загальний збиток становить 23 млн доларів.

Разом з тим, більша частина коштів досі не виявлена. Гембл вважає, що аферист придбав і сховав багато золотих злитків, витративши на це довірені йому людьми гроші.

Раніше ми повідомляли, що в Австралії заборонять рекламу ставок в «лайві» під час спортивних подій. На сьогодні  букмекерський ринок Австралії оцінюється в 27 млрд доларів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?