95 пенсів за ставкою на чемпіонство «Лестера» – найгірший отриманий достроково виграш в історії

Рейтинг Букмекерів

Футбольний клуб «Лестер» дуже близький до того, щоб стати чемпіоном Англії. Букмекери через це виплатять величезну суму грошей тим, хто ризикнув і поставив на золоті медалі «Лисиць» перед стартом сезону, коли ймовірність цієї події оцінювалася божевільним коефіцієнтом 5001.0. Багато з клієнтів букмекерів забрали виграш достроково. І серед них є ті, хто багато заробив. А також ті, хто не витримав і забрав виграш вже після першого туру: сума виграшу виявилася сміховинною – 95 пенсів.

Клієнт Ladbrokes не витримав і забрав виграш після першого туру

Клієнт Ladbrokes не витримав і забрав виграш після першого туру

Як пише 101 great goals з посиланням на спортивного редактора The Press Association Ешлі Броудлі, один фанат «Лестера», ім’я якого не називається, поставив 50 пенсів на підсумкове чемпіонство «Лестера» з коефіцієнтом 5001.0 в букмекерській конторі Ladbrokes.

Але в грі він залишався недовго. Уже після першого туру, в якому «Лисиці» перемогли «Сандерленд» з рахунком 4:2, нетерплячий фанат скористався функцією cash out і забрав виграш достроково. Сума виграшу виявилася зовсім мізерною – 95 пенсів.

«Це увійде в історію як найгірше в історії рішення забрати виграш достроково. Багато клієнтів, які поставили з коефіцієнтом 5001.0, забрали свої виграші в середині сезону, коли були побоювання, але ми хотіли б знати, що не сподобалося цьому чоловікові в перемозі 4:2 на початку сезону», – прокоментував ситуацію представник Ladbrokes.

За його словами, компанія, щоб пом’якшити удар, запропонує йому відшкодувати витрати на гру вихідного дня в наступному сезоні і зробити нову ставку на переможця турніру.

«Лестер» з 76-ма очками займає перше місце в турнірній таблиці за три тури до кінця сезону. «Лисицям» досить здобути хоча б одну перемогу, щоб стати чемпіонами. Поставити на золоті медалі підопічних Клаудіо Раньєрі можна з коефіцієнтом 1.05.

Букмекери заявили, що чемпіонство «Лестера» призведе до найбільших виплат на футбол в історії ставок. При цьому зазначалося, що втрати лише п’яти провідних букмекерських компаній Великобританії перевищать $14 млн. Зокрема, БК William Hill доведеться виплатити понад $4,3 млн в якості виграшів.

William Hill вже виплатив достроково більше ніж £361 тис. ($520 тис.) в якості виграшів за ставками на «Лисиць». Ladbrokes також вже довелося розщедритися. Один з клієнтів букмекера, забравши понад $102 тис. достроково, став володарем найбільшого виграшу за ставкою на «Лестер» в цьому сезоні і в історії ставок на фаворита турніру.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?