9 причин, чому букмекера не можна обіграти в прематчі на результатах, форах і тоталах

Рейтинг Букмекерів

У новому матеріалі своєї колонки про професійну гру на спортивних ставках Микита Харкьов міркує про те, чому букмекера неможливо обігравати на дистанції, якщо ставити на основних маркетах в прематчі: на результат, фори і тотали.

prematch

9 причин, чому букмекера не можна обіграти в прематчі на результатах, форах і тоталах

Мені часто ставлять в докір мої висловлювання про ставки на спорт. Наприклад, моя фраза «твердо переконаний, що ручками перемогти до матчу на результатах, форах і тоталах голів майже неможливо». Її ви можете знайти в моїй останній статті про те, які ставки краще робити – в лайві або в прематчі. Найчастіше фрази висмикують з контексту і не розуміють сенсу написаного.

У новому матеріалі спробую розібрати конкретно цю тему більш детально: вона дуже загальна і відповість на деякі побічні питання. Нижче дев’ять причин, чому букмекерську контору неможливо обіграти на дистанції в прематчі на результатах, тоталах і форах.

Причина #1

Прематчеву лінію на футбол пишуть комп’ютер і аналітик (-и). Враховуються всі чинники, які доступні на моменти виходу лінії. У 99.9% гравців є тільки він сам і ручна статистика, яка починає вимотувати після аналізу вже 10-го матчу. У цій боротьбі сили нерівні.

Причина #2

Якщо ви «б’єте» на верифікаторі такий вид ставок без проставки своїх грошей, це ще не означає, що можливо передбачати такі ринки. Повірте. Психологія для багатьох гравців грає велику роль. Неодноразово бачив, як людина, переходячи на ставки принаймні в 2 тисячі гривень кожна, не могла впоратися з собою і вибрати хоча б одну ставку. Грубо кажучи, людям зриває голову від успіху на низьких лімітах, і при збільшенні суми, якою людина ризикує, з’являється страх програти більше.

Причина #3

Коли за вас працює «машинка», яка ставить за певним алгоритмом всі ставки, то ви менше схильні до психологічного просідання. Адже ви по ретро-даним перевіряли свій алгоритм, і до цього все працювало. Це трохи більше відноситься до LIVE-ставок. Коли ви працюєте «ручками», то після трьох-п’яти поразок починаєте в собі сумніватися, а в ставках сумніви – на рівні смерті.

Причина #4

Коли ви «б’єте» такий вид ставок, але ставите по тисячі гривень за раз упродовж місяця і за підсумком виходите в плюс на 3 тисячі, це смішно. Спробуйте кілька років так робити і не згоріти.

Причина №5

Якщо ви вважаєте, що по-справжньому обігруєте букмекера, ставлячи по 2 тисячі на ставку і при цьому виносячи по 7 тисяч за місяць упродовж року з контори, то це не менш сумна історія. Щоб заробляти на дистанції на форах, результатах і тоталах голів, потрібно ставити мінімум по тисячі доларів. Окей, ви можете собі це дозволити. Але що з вами трапиться, коли ви потрапите в просідання в 5 матчів? Так, ніхто і ніколи не зможе себе тримати в руках, коли ставиться такий кеш просто руками.

Причина #6

У когось виникне логічна думка про те, що треба грати по виходу лінії. Минулої осені я тестував даний варіант і отримав бани акаунтів в СНД-конторах. Швидше за все, мене просто сприйняли за дурного виделочника. Тому в даному варіанті потрібно йти до брокерів, а там професіоналів в рази більше, і у багатьох вже все автоматизовано. Наприклад, є спеціальні програми, які «голосно» сповіщають про вихід свіжої лінії.

Причина #7

Знову ж таки, якщо грати задовго до початку матчу на брокері, то можна прогадати з травмами, тренерською задумкою, та й станом команди в цілому. Якщо грати перед початком зустрічі, то в більшості випадків вигідні пропозиції заграють до вас ваші конкуренти гравці. До речі, багато хто ще досі думає, що їх конкурент – це контора. Цю ж ситуацію грати в СНД-конторах довго не вийде (див. попередній пункт).

Причина #8

І тепер найголовніше: уявіть, які обсяги даних треба обробити, щоб знайти ту ставку, на яку можна завантажити велику суму грошей. Нехай 20 тисяч гривень. Поверніться тепер до думки про просідання в 5 матчів на таких ставках і до своїх цілей, враховуючи, що треба нагодувати себе і свою сім’ю.

Причина #9

У когось є ідеї грати другі і треті ліги, а також «латиносів» чи інший третьосортний футбол по брокеру. Але скільки там дадуть поставити, не кажучи про наші контори? І навіть на брокері по виходу лінії не дають ставити великі суми, навіть на топ-чемпіонати. Тут все впирається у ваші цілі і рівень заробітку, а у всіх ці показники різні.

Читайте також на «Рейтингу Букмекерів»:

Лайв або прематч. Які ставки на спорт вигідніші?

Нічні ставки на спорт: робити чи ні?

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?