87-річний співвласник Paddy Power позбавляється акцій компанії

Рейтинг Букмекерів

Один з батьків-засновників британського букмекера Paddy Power Джон Коркоран поступово знижує свою частку в капіталі компанії. Днями інвестор продав 12 500 акцій букмекерської компанії на загальну суму 1,4 млн євро, повідомляє Business Irish.

Коркоран потребує додаткових коштів на фінансування девелоперських проектів

Коркоран потребує додаткових коштів на фінансування девелоперських проектів

1988-го року Джон Коркоран разом зі Стюартом Кенні і Девідом Пауером заснували букмекера Paddy Power. Зараз у володінні 87-річного ірландського мультимільйонера перебуває більше мільйона акцій букмекерської компанії на загальну суму в 130 млн євро. Проте останнім часом 79-й номер у списку найбагатших людей Ірландії 2015-го року за версією видання Sunday Independent скорочує свою присутність у цьому бізнесі.

У Sunday Independent вважають, що кошти від продажу акцій Paddy Power необхідні Коркорану для реалізації запланованих проектів у сфері нерухомості. Окрім того, інвестор задумав реорганізувати сімейний інвестиційний портфель з урахуванням останніх змін у податковому законодавстві країни.

Однак насторожує час, обраний для продажу акцій. Адже на носі злиття двох британських гігантів букмекерського ринку – Paddy Power і Betfair. Вже найближчим часом можуть бути урегульовані юридичні питання операції, що оцінюється в 7,5 млрд євро.

Раніше ми писали про те, що Антимонопольна служба Великобританії відстежить злиття Paddy Power і Betfair, а Paddy Power повідомила про боргові зобов’язання у розмірі 96 млн євро.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Новая версия

Предлагаем попробовать Вам версию сайта для игроков из Украины на русском языке:

Русские и украинские эксперты на одном сайте
Рейтинг БК специально для
Украины
Доступ ко всем БК
Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?