82% жителів Південної Кореї брали участь в азартних іграх

Рейтинг Букмекерів

Дослідження південнокорейського інституту охорони здоров’я і соціальних проблем продемонструвало, що 82% населення країни хоча б раз брали участь в азартних іграх, повідомляє The Korea Herald.

Більше 5% громадян країни старше 20-ти років зіткнулися із залежністю від азартних ігор

Більше 5% громадян країни старше 20-ти років зіткнулися із залежністю від азартних ігор

За підсумками дослідження стало відомо, що більше двох мільйонів жителів Південної Кореї старше 20-ти років торік страждали залежністю від азартних ігор. Це означає, що більше 5% громадян країни від 20-ти років і старше продовжували грати в борг або приховували власні великі фінансові збитки.

Автори зазначають, що все більше російських підлітків починають грати в азартні ігри через додатки в смартфонах. Дослідження також показало, що близько 60% залежних гравців починали грати на сайтах онлайн-операторів.

Автори дослідження також упевнені, що ігроманія безпосередньо пов’язана і з іншими захворюваннями. Вони наводять для прикладу дані колег з престижного австралійського університету Монаша. За результатами опитування вчених, 23% людей, що мають залежність від азартних ігор, також страждають від алкогольної залежності, а 37% – від нервових розладів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Новая версия

Предлагаем попробовать Вам версию сайта для игроков из Украины на русском языке:

Русские и украинские эксперты на одном сайте
Рейтинг БК специально для
Украины
Доступ ко всем БК
Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?