67% американців не бачать у гемблінгу нічого поганого

Рейтинг Букмекерів

Дві третини повнолітніх американців вважають азартні ігри морально прийнятними. Згідно з результатами дослідження міжнародної консалтингової компанії Gallup, лише 27% жителів США вважають гемблінг неприйнятним.

Лише 27% американців вважають гемблінг аморальним

Лише 27% американців вважають гемблінг аморальним

Дослідження Gallup включало в себе телефонні дзвінки на стаціонарні і мобільні номери випадково обраних повнолітніх американців з пропозицією віднести певні суперечливі соціальні дії до категорії морально прийнятних або неприйнятних, повідомляє CalvinAyre.

Результати дослідження показали, що 67% американців не бачать в азартних іграх нічого ганебного. Таким чином, гемблінг виявився на четвертій позиції в рейтингу неоднозначних людських занять, до яких жителі США ставляться прихильно. Лише за контроль народжуваності, розлучення і секс «на стороні» висловилися більше опитаних, ніж за азартні ігри.

Тим часом серед найбільш неприйнятних суспільством дій, згідно з результатами дослідження Gallup, розташувалися самогубство, полігамія і клонування людини.

Як показало дослідження, за рік ставлення американців до азартних ігор практично не змінилося. Найгірше до гемблінгу жителі США ставилися в 2009-му році, коли на користь азартних ігор висловилися лише 58% опитаних. У той рік на думку американців серйозно вплинула світова фінансова криза. Як виявилося, тоді чимала кількість біржових трейдерів використовувала кошти своїх клієнтів на азартні ігри.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?