5 подій для ставок на спорт. 25 березня

Сергій Гумен
Редакція «Рейтингу Букмекерів» підготувала для вас п’ять найцікавіших подій для ставок на спорт на середу, 25 березня. Баскетбол, чемпіонати Нікарагуа та М’янми з футболу, кіберспорт та настільний теніс представлені у цьому матеріалі.
5 подій для ставок на спорт. 25 березня

5 подій для ставок на спорт. 25 березня

Баскетбол. Китайський Тайбей

У матчі чемпіонату Китайського Тайбея з баскетболу «Юлон Луксгень» прийме на своєму домашньому майданчику клуб «Цзютай». Господарі вважаються фаворитами майбутнього протистояння, згідно з котируваннями лінії букмекерської контори Parimatch. На перемогу «Юлон Луксгень» встановлений коефіцієнт 1,25, що становить 72% ймовірності. На звитягу гостей запропоноване котирування 4,3 (21%). На нічийний результат приймаються ставки з коефіцієнтом 12,5 (7%). У цьому матчі експерти пропонують зіграти тотал (183,5) очка: на більше дають 1,77 (53%), а на менше – 1,98 (47%).

Футбол. Чемпіонат М’янми

5 подій для ставок на спорт. 25 березня

5 подій для ставок на спорт. 25 березня

В рамках Національної Ліги М’янми «Ейяваді Юнайтед» на своєму домашньому стадіоні зіграє проти «Ракхайн Юнайтед». Шанси господарів на перемогу, на думку букмекерської контори Parimatch, складають 59% ймовірності (котирування – 1,5). 18% або коефіцієнт 5,0 дають на успіх гостьового колективу. На нічийний результат приймаються ставки з котируванням 3,9 (23%). У цьому матчі запропонований тотал (3,0) голи: на більше встановлений коефіцієнт 2,55 (36%), а на менше – 1,45 (64%).

Футбол. Чемпіонат Нікарагуа

У матчі чергового туру чемпіонату Нікарагуа зіграють команди «Лас Сабанас» і «Діріанхен». Шанси гостей на перемогу, за версією букмекерської компанії Parimatch, складають 55% ймовірності (коефіцієнт – 1,63). На успіх “Лас Сабанас” пропонують котирування 4,8 (19%). Поставити на те, що клуби завершать зустріч внічию, можна за 3,5 (26%). У майбутньому поєдинку аналітики схиляються до тоталу менше (2,5) голи. На такий сценарій всі охочі мають змогу зробити ставку за коефіцієнт 1,72 (54%). На більше дають 46% або котирування 2,01.

Кіберспорт. Dota 2

5 подій для ставок на спорт. 25 березня

5 подій для ставок на спорт. 25 березня

В рамках турніру з Dota 2 відбудеться зустріч між командами PSG.LGD і Vici Gaming. Згідно з оцінкою букмекерської контори Parimatch, фаворитом даного протистояння вважається Vici Gaming. На перемогу китайського колективу в матчі можна зробити ставку з коефіцієнтом 1,53, що дорівнює 61% ймовірності. На успіх PSG.LGD дають котирування 2,4 (39%). Букмекер пропонує зіграти в цьому поєдинку тотал (4,5) карти: на менше дають коефіцієнт 1,45 (65%), а на більше – 2,65 (35%).

Настільний теніс. Україна. Setka Cup

В черговий ігровий день турніру Setka Cup пройде поєдинок між Олександром Леоненком і Сергієм Бурдельним. Шанси Бурдельного на перемогу оцінюються в 54% ймовірності або коефіцієнт 1,72, відповідно до лінії букмекерської контори Favbet. Поставити на успіх Леоненка пропонують з котируванням 2,01 (46%). Тотал (75,5) очка встановлений у цьому протистоянні. Поставити на більше або менше можна з однаковим коефіцієнтом 1,85 (50%).

Букмекери назвали найімовірніший клуб Грізманна після «Барселони»

Хаві має найвищі шанси очолити «Барселону» після Сетьєна

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Грайте обережно. За ознак залежності зверніться до фахівця.

  • Сетевое издание «Рейтинг Букмекеров» (адрес в сети Интернет - https://bookmaker-ratings.ru) (далее - Издание)
  • Учредитель Издания: Мирзоян Сергей Владимирович
  • Главный редактор Издания: Бодров Андрей Константинович
  • Телефон: +7 495 151 6150
  • E-mail: [email protected]
Свидетельство о регистрации средств массовой информации: Эл ФС77-70265 выдано Федеральной службой по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (Роскомнадзора) 10 июля 2017 г. Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+)
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт