5 подій для ставок на спорт. 22 травня

Сергій Гумен
Редакція «Рейтингу Букмекерів» підготувала для вас п’ять найцікавіших подій для ставок на спорт на п’ятницю, 22 травня. Футбол та кіберспорт представлені у цьому матеріалі.
5 подій для ставок на спорт. 22 травня

5 подій для ставок на спорт. 22 травня

Футбол. Чемпіонат Німеччини. Бундесліга

5 подій для ставок на спорт. 22 травня

5 подій для ставок на спорт. 22 травня

У Німеччини стартують матчі 27-го туру Бундесліги. Програму поєдинків відкриє берлінське дербі – «Герта» на своєму домашньому стадіоні зіграє проти «Уніона». У матчі сусідів по турнірній таблиці фаворитом вважається «Герта». На перемогу цієї команди букмекерська контора Favbet запропонувала коефіцієнт 2,33, який відповідає 42% ймовірності. Зробити ставку на успіх «Уніона» кожен охочий може з котируванням 3,2 (30%). Поставити на нічийний результат можна за 3,4 (28%). Якщо господарі зможуть пробити фору (-1), буде виграшною ставка з коефіцієнтом 3,6 (26%). Ставки на тотал (2,5) приймаються з наступними котируваннями: 1,91 (51%) – на більше, 1,97 (49%) – на менше. При ставці на варіант «обидві заб’ють» фаворитом вважається вибір «так» – 56% ймовірності або коефіцієнт 1,7.

Футбол. Чемпіонат Білорусі. Вища ліга

5 подій для ставок на спорт. 22 травня

5 подій для ставок на спорт. 22 травня

Десятий тур Вищої ліги чемпіонату Білорусі триває поєдинком між солігорським «Шахтарем» і бобруйською «Білшиною». Господарі вважаються явними фаворитами даного протистояння. У 78% ймовірності (коефіцієнт – 1,22) букмекерська компанія Favbet оцінила шанси «Гірників» на перемогу. Зробити ставку на «вікторію» гостей пропонують з котируванням 13,0 (7%). Якщо ви вважаєте, що в цій грі буде зафіксована нічия, вашій увазі наданий коефіцієнт 6,4 (15%). Поставити на перемогу «Шахтаря» з форою (-1,5) можна з котируванням 1,7 (56%). У цій зустрічі букмекери схиляються до тоталу більше (2,5) – 57% ймовірності або коефіцієнт 1,66. Зробити ставку на тотал менше пропонують за 2,18 (43%). При ставці на варіант «обидві заб’ють» імовірнішим виглядає вибір «ні» з котируванням 1,53 (61%).

Футбол. Чемпіонат Південної Кореї. К-Ліга 1

5 подій для ставок на спорт. 22 травня

5 подій для ставок на спорт. 22 травня

В рамках третього туру чемпіонату Південної Кореї силами поміряються колективи «Пхохан Стілерс» і «Сеул». Букмекерська контора Favbet вважає фаворитом поєдинку перший названий клуб. Шанси «Пхохан Стілерс» здобути перемогу в матчі дорівнюють 47% ймовірності (коефіцієнт – 2,01). Ставки на успіх «Сеула» приймаються з котируванням 3,8 (25%). У 28% ймовірності (коефіцієнт – 3,45) оцінюються шанси на нічийний результат. Якщо господарі зможуть відсвяткувати успіх з форою (-1), зіграє ставка з котируванням 3,0 (32%). У майбутній зустрічі аналітики схиляються до тоталу менше (2,5) – 55% ймовірності або коефіцієнт 1,72. На тотал більше пропонують поставити за 2,13 (45%). Фаворитом при ставці на варіант «обидві заб’ють» вважається вибір «ні» з котируванням 1,83 (51%).

Кіберспорт. Dota 2. Parimatch League

Команди Empire Hope і Unique проведуть поєдинок на турнірі Parimatch League. Другий названий колектив вважається явним фаворитом майбутнього протистояння. Букмекерська компанія Parimatch приймає ставки на «вікторію» Unique з коефіцієнтом 1,28, що становить 73% ймовірності. Якщо ви хочете поставити на успіх Empire Hope, вашій увазі надане котирування 3,45 (27%). У 47% ймовірності (коефіцієнт 2,0) експерти оцінюють шанси Unique здобути перемогу з форою (1,5). У цьому матчі букмекер очікує тотал менше (2,5) – такий варіант розвитку подій оцінюється котируванням 1,6 (58%). Зробити ставку на тотал більше можна за 2,25 (42%).

Кіберспорт. Dota 2. OGA Dota Pit EU-CIS

5 подій для ставок на спорт. 22 травня

5 подій для ставок на спорт. 22 травня

На змаганнях OGA Dota Pit EU-CIS колективи Ninjas in Pyjamas і Virtus.pro проведуть поєдинок. Друга названа команда вважається фаворитом майбутнього протистояння. На перемогу Virtus.pro дають коефіцієнт 1,65, що дорівнює 57% ймовірності. Ставки на успіх Ninjas in Pyjamas приймаються з котируванням 2,16 (43%). Сценарій, за яким Virtus.pro проб’є фору (-1,5), оцінили в 31% ймовірності (коефіцієнт – 3,05). Ставку на тотал (2,5) можна зробити з наступними котируваннями: 1,89 (49,5%) – на більше, 1,85 (50,5) – на менше.

Щоденний експрес: граємо коефіцієнт 3.01

Прогноз і ставка. «Нюрнберг» – «Ерцгебірге Ауе»: «Фіалки» мають скористатися втратами «Легенд» у захисті

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт