5 ознак того, що вам пора кидати ставки на спорт

Рейтинг Букмекерів

Один із принципів «Рейтингу Букмекерів», на якому проект був заснований і якому стабільно слідує своїй роботі: ставки на спорт – це розвага, а не спосіб заробітку (якщо тільки мова не про професійну гру на «виделках» або, наприклад, валуях). Так де межа, перейшовши яку, людині пора кидати ставки на спорт?

Соціальна реклама у Сінгапурі: «Я сподіваюся, Німеччина переможе. Мій тато поставив всі мої заощадження на неї»

Соціальна реклама у Сінгапурі: «Я сподіваюся, Німеччина переможе. Мій тато поставив всі мої заощадження на неї»

Ви ставите у лайві на команди, про які вперше чуєте

Безперечно, це може бути весело: поставити на тотал у лайві футбольного матчу команд третього дивізіону якої-небудь північноєвропейської країни, де голів забивають більше, ніж гравців заявлено у стартовому складі. Але на ділі це ближче до лудоманії, ніж до розваги.

Роблячи ставки на матчі улюбленої команди/спортсмена, на чемпіонат своєї країни і великі світові турніри, людина зазвичай більш-менш знає, на що він ставить, він часто дивиться ці матчі і отримує заряд адреналіну завдяки ставці при перегляді гри.

Ставки ж на третьосортні команди країни, розташування якої на мапі складно назвати більшості опитаних на вулицях Києва, порівняно зі смиканням руки однорукого бандита або безладним натисканням кнопок на автоматі у найближчому підпільному клубі.

Ви сваритеся з сім’єю, тому що ставки «з’їдають» ваш вільний час

Якщо ви з покоління 90-х і були небайдужі до свого першого комп’ютера, то добре пам’ятаєте, як мама буквально силою витягала вас через чергову іграшку і дорікала в тому, що ви «весь день сидите за комп’ютером» (ну який же весь день – тільки ніч і півдня!).

У сучасному дорослому житті причиною таких ситуацій – вже у створеній вами самими родині – нерідко є азартні ігри в інтернеті, у тому числі ставки на спорт. Дочка останньою залишає продовжені заняття у школі, тому що тато ставив у лайві на особливо важливий матч? Вільний час цілком, за деякими «святковими» винятками, належить грі на ставках, і чоловік виправдано нервує? Значить, треба не відкладаючи розставити життєві пріоритети, і не на користь ставок.

Ви робите ставки на заощадження, сподіваючись їх легко примножити

І як потім пояснити синові, що йому потрібно вступати до технікуму на столяра, бо тато програв заощадження на університет у букмекерській конторі? Звичайно, завжди можна сказати, що на столярів є шалений попит, не те що на юристів та економістів, та й взагалі – треба було поступати на бюджет. Але не у всякого лежить душа до обробки деревини, та й корупція при прийомі на бюджетні місця у ВНЗ від мала до велика – справа відома.

Так що повторювані думки про те, щоб зняти з банківського вкладу тисяч 50-100 гривень і зробити їх своїм банкроллом у букмекерській конторі – привід забути про ставки на спорт назавжди або зробити тривалу паузу і дозволити своїй голові охолонути.

Вибирайте у якості банку тільки ту суму, яку можете дозволити собі витратити у свій звичайний вихідний день у кафе-барі-ресторані – і ні гривнею більше.

Ви берете у борг для ставок на спорт

Мабуть, це найнебезпечніший прояв ігрової залежності. Нав’язлива думка про те, що потрібно б взяти у борг і зробити ставочку-другу на черговий «вірняк» – а потім ви напевно виграєте і повернете товаришеві, навіть подвійно, та й сума смішна, якась тисяча гривень! – Ще один 100% привід звернутися в свою онлайн-контору потім, щоб ваш рахунок закрили.

Без зайвого моралізаторства: мало що страшніше боргової ями, а вже викликаний ігровою залежністю, наростаючий борговий ком може в буквальному сенсі поховати під собою.

Ви відіграєтесь

Програлися на «вірняк» і ставите на тотал менше 3.5 гола у матчі, де ще два голи у решту 30 хвилин вже точно не заб’ють. Знайома картина?

П’ята ознака того, що ставки на спорт слід залишити як мінімум на кілька місяців – жага відігратися «на гарячу голову». Сама запущена і небезпечна форма – коли для того, щоб відігратися, гравець бере у борг. Тут вже, як кажуть, можна і за кваліфікованою допомогою звернутися: у цьому немає нічого ганебного, адже навіть з фінансової точки зору спілкування з психологом буде менш збитковим.

Підіб’ємо підсумок. Якщо ви знайшли у себе хоча б один з перерахованих вище ознак, то в терміновому порядку проаналізуйте те, як ви граєте на букмекерів, і все зміниться в кращу сторону. Якщо ви побачили себе у двох або більшій кількості описаних ознак лудоманії в ставках на спорт, ми настійно рекомендуємо вам зробити тривалу паузу в грі, а то й зовсім забути дорогу в букмекерську контору.

Або доменне ім’я сайту. Тут вже у кого що.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?