5 найпопулярніших онлайн-букмекерів світу

Рейтинг Букмекерів
В епоху цифрових технологій онлайн-букмекери стрімко розвиваються, нарощуючи клієнтську базу і прибуток. Беттинг-оператори б’ються за користувача, залучаючи нових гравців рекламою і через партнерів, але очевидні лідери вже визначилися. Сайт Fanbet провів дослідження відвідуваності європейських онлайн-букмекерів у місячний період з 28 серпня по 28 вересня і визначив 5 найбільш популярних інтернет-букмекерів світу, які щомісяця залучають більше 27 мільйонів унікальних відвідувачів.
pe

П’ять найбільших онлайн-букмекерів разом залучили понад 27 млн унікальних користувачів за місяць

1. Bet365

Унікальні відвідувачі: понад 17 млн

Всього відвідувань: понад 40 млн

Кількість переглядів сторінок: понад 100 млн

Відсоток відмов: 70,2%

Кількість переглядів сторінок на користувача за добу: 2,04

Час перебування на сайті за добу: 1 хвилина 54 секунди

Більше за інших сайт букмекера відвідують гравці з Іспанії, Німеччини, Великобританії і Канади. Оператор на своєму сайті заявляє, що кількість його клієнтів перевищує 21 мільйон на 2016 рік.

Рекламний бюджет Bet365 – один з найбільших, і цілком природно, що відсоток відмов (тут – ситуація, коли користувач залишає сайт з першої ж сторінки) у цього оператора вищий, ніж у інших, а час перебування відвідувача на сайті – нижчий. Більшу частину свого трафіку Bet365 отримує від рекламних мереж, таких як Popads.net, Onclickads.net і MediaFire.com.

2. Betfair

Унікальні відвідувачі: понад 1,5 млн

Всього відвідувань: понад 20 млн

Кількість переглядів сторінок: понад 120 млн

Відсоток відмов: 24,2%

Кількість переглядів сторінок на користувача за добу: 7,51

Час перебування на сайті за добу: 14 хвилин 28 секунд

Сайт Betfair, на якому є звичайний букмекер і біржа ставок, є лідером за кількістю переглядів сторінок. За цим показником оператор випереджає всіх інших. При цьому, що характерно, сайт Betfair поступається Sky Bet і William Hill за кількістю унікальних користувачів. Більше 75% користувачів Betfair генерує на себе з Великобританії.

За показниками щоденного перегляду сторінок на одного відвідувача і часу перебування на сайті Betfair також поза конкуренцією. А відсоток відмов у сайту Betfair навіть нижче, ніж у Facebook!

Betfair отримує найбільше трафіку від Google, Facebook і YouTube. Цікаво, що значний відсоток відвідувачів сайту Betfair приходять з сайту онлайн-букмекера Bet365.com.

top-5-uk

3. William Hill

Унікальні відвідувачі: понад 4 млн

Всього відвідувань: більше 16 млн

Кількість переглядів сторінок: понад 90 млн

Відсоток відмов: 48,3%

Кількість переглядів сторінок на користувача за добу: 3,91

Час перебування на сайті за добу: 5 хвилини 54 секунди

Рекордна відвідуваність форуму William Hill знаходиться у Великобританії, Німеччині та Іспанії. Пропорція між Великобританією і Німеччиною становить приблизно 60/40.

William Hill отримує більшу частину свого трафіку від Google.com і Google.co.uk. Це говорить про успішну SEO-стратегію компанії – сайт цього букмекера займає перші позиції у видачі пошукових систем, завдяки чому William Hill може знизити щомісячні витрати на рекламу.

4. Sky Bet

Унікальні відвідувачі: понад 4,5 млн

Всього відвідувань: понад 13 млн

Кількість переглядів сторінок: понад 30 млн

Відсоток відмов: 58,8%

Кількість переглядів сторінок на користувача за добу: 2,07

Час перебування на сайті за добу: 3 хвилини 16 секунд

Sky Bet має гарну присутність на спортивному ТБ в Великобританії завдяки зв’язку з брендом Sky (канал Sky Sports). Майже 90% трафіку приходить на сайт цього оператора з Сполученого Королівства. На другому місці – США, що, ймовірно, викликано освітленням англійської Прем’єр-ліги на американському ТБ.

На сайт Sky Bet найчастіше переходять з Google UK, Popads.net і Skysports.com. Успіх цьому букмекерові принесла комбінація присутності на ТБ, якісного брендингу та правильної SEO-стратегії.

5.Bet-at-home

Унікальні відвідувачі: понад 1 млн

Всього відвідувань: понад 3 млн

Кількість переглядів сторінок: понад 9 млн

Відсоток відмов: 70,8%

Кількість переглядів сторінок на користувача за добу: 1,83

Час перебування на сайті за добу: 2 хвилини 13 секунд

Bet-at-Home – популярний європейський букмекер з штаб-квартирою в німецькому місті Дюссельдорфі. Більше 70% трафіку оператор отримує з Німеччини, а це понад 800 тис. унікальних відвідувачів щомісяця. На другому місці – США, де сайт BAH генерує на себе більше 50 тис. унікальних відвідувачів щомісяця.

Відсоток відмов досить високий з тієї причини, що велика частина трафіку оператора купується в рекламних мережах – найбільшими для Bet-at-Home рефералами є onclickads.net, doublepimp.com і livescore247.net. Примітно, що DoublePimp працює з малоприбутковим для беттинг-оператора адалт-трафіком, який потрапляє в тому числі на Bet-at-Home.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт