$4,2 млрд поставлять жителі США на майбутній Супербоул

Рейтинг Букмекерів

Американська гральна асоціація (AGA) підрахувала, що ювілейний, 50-й Супербоул між клубами Національної футбольної ліги «Денвер Бронкос» і «Кароліна Пентерс» акумулює в США обсяг ставок на суму приблизно в $ 4,2 млрд.

Около 97% всех ставок на Супербоул будут нелегальными

Близько 97% всіх ставок на Супербоул будуть нелегальними

Головний матч сезону в НФЛ буде зіграно 7 лютого в місті Санта-Клара, штат Каліфорнія. Фахівці AGA вважають, що в нинішньому році букмекери привернуть коштів на 8% більше, ніж на Супербоул минулого року. При цьому близько 97% від загального обсягу ставок будуть зроблені на нелегальному для країни ринку, у тому числі (що є в США незаконним) онлайн на сайтах іноземних букмекерів, повідомляє Newsweek.

Приміром, торік усього 3% від усіх ставок на Супербоул були зроблені на законних підставах. Цього року представники AGA очікують схожою пропорції між легальним і «чорним» ринками.

Фаворитом перед Супербоул йде «Кароліна» з коефіцієнтом 1,41 на перемогу. Ймовірність перемоги «Денвера» оцінюється в 3,0.

Нагадаємо, що букмекер Pinnacle Sports збільшив ліміт одинарної ставки на Супербоул до $ 500 тис.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?