31 жовтня БК 12Bet піде з Росії, України та Білорусі

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська онлайн-контора –12Bet в листі своїм клієнтам з Росії, України та Білорусі від 16-го жовтня повідомила їх, що з 31-го жовтня припиняє працювати з гравцями цих країн.

Букмекер 12Bet.com дав росіянам, українцям і білорусам термін до 31-го жовтня, щоб вивести кошти

Букмекер 12Bet.com дав росіянам, українцям і білорусам термін до 31-го жовтня, щоб вивести кошти

«З жалем повідомляємо вам, що з 31-го жовтня 2015 року, 12BET більше не буде обслуговувати гравців з України, Російської Федерації та Білорусі.

Ми хотіли б висловити вдячність за вашу колишню підтримку і щиро попросити вибачення за будь-які незручності, завдані цим рішенням.

Будь ласка, напишіть нам в цілодобовий лайв-чат або на електронну пошту [email protected], і ми надамо будь-яку допомогу у виведенні коштів (якщо такі є) з вашого рахунку», – йдеться в листі, який  потрапив у розпорядження «Рейтингу букмекерів».

Зв’язавшись зі службою підтримки 12Bet задля уточнення інформації, журналіст «Рейтингу Букмекерів» був повідомлений, що гравці із зазначених вище країн можуть вивести свої кошти до 31-го жовтня, після чого компанія припинить будь-яке їх обслуговування.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?