17 співробітників нелегального букмекера з оборотом в $ 32 млн заарештовані в США

Рейтинг Букмекерів

У США за організацію нелегальної букмекерської діяльності заарештовані 17 осіб. Вони звинувачуються у незаконному прийнятті ставок, сума яких щорічно перевищувала 32 мільйона доларів.

Злочинцям інкримінується 126 порушень

Злочинцям інкримінується 126 порушень

Злочинці працювали через офшорні сайти і відмивали гроші відразу в декількох банках США. На сайтах можна було поставити на дві тисячі різних подій в баскетболі, футболі, хокеї і бейсболі. Також діяв безкоштовний номер, за яким бажаючі могли зробити ставку, вказавши свої дані і суму платежу.

Переслідуванням учасників злочинного угруповання займалися відразу кілька силових відомств США, включаючи ФБР, департаменти поліції Лос-Анджелеса і Нью-Йорка. Допомогу в затриманні злочинців надав регулятор грального бізнесу штату Невада. Учасники нелегального букмекера звинувачуються в 126-ти різних порушеннях законодавства Каліфорнії, Нью-Йорка, Арізони і Невади.

Окружний прокурор Річард Браун зазначив, що азартні онлайн ігри є багатомільярдною надприбутковою індустрією, яку складно контролювати. Однак завдяки спільним діям федеральних, державних і місцевих правоохоронних органів незаконній частині цієї індустрії було завдано серйозних збитків, завдяки чому врятовані мільйони доларів громадян США.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?