14 екс-гравців ФК «Металіст» запідозрили в організації договірних матчів

Рейтинг Букмекерів

Комітет Федерації футболу України (ФФУ) з етики та чесної гри запідозрив гравців молодіжної та юнацької команд харківського «Металіста» в навмисній здачі чотирьох матчів.

metallist-dogovor

КДК ФФУ розглядає чотири матчі

Фігурантами справи є 14 колишніх гравців команд «Металіста» U-21 і U-19, яких підозрюють в організації чотирьох договірних матчів, повідомляє телеканал Футбол 1. Імена футболістів не розголошуються.

22 вересня Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ розглянув справу про причетність цих футболістів до маніпуляцій з результатами матчів чемпіонату України і потім передав матеріали справи до прокуратури. На наступному засіданні КДК ФФУ заслухає свідчення підозрюваних.

Раніше луцький міськрайонний суд оштрафував колишніх гравців молодіжного складу «Металіста» Данила Соломаху і Руслана Ковтка на 8,5 тис. гривень (близько $ 328). Футболісти повністю визнали свою вину. Зазначалося, що «Металіст» півтора року не виплачував гравцям зарплату.

У центрі уваги слідчих опинився матч з молодіжкою луцької «Волині», який відбувся 6 серпня 2015 року та завершився з рахунком 6:2 на користь команди з Луцька. Спортсмени забезпечили програш своєї команди і за це отримали грошову винагороду в розмірі понад 100 тис. гривень (більше $ 3,7 тис.).

На думку колишнього наставника молодіжної команди ФК «Металіст» (Харків) Олександра Призетка, гравці відбулися занадто малою кров’ю.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?