14-22 листопада в Мінську відбудеться покерний турнір Russian Poker Tour

Рейтинг Букмекерів

З 14-го по 22-е листопада 2015-го року в столиці Білорусі, Мінську, відбудеться найбільший покерний турнір на просторах СНД – Russian Poker Tour (RPT).

Призовий фонд Russian Poker Tour сягне $ 1 млн

Призовий фонд Russian Poker Tour сягне $1-го млн

Russian Poker Tour збере покерних гравців з усіх куточків колишнього СРСР, а також з країн Західної Європи. Організатори наголошують на особливо зручному розташуванню Мінська, яке дозволяє без труднощів дістатися до місця проведення турніру з міст Росії та Європи. Призовий фонд турніру сягне $1 000 000. Учасників RPT, що буде проводитися вже у восьмий раз, очікує цілодобова гра за покерними столами і різноманітність турнірних форматів.

Взяти участь в покерній події року на пострадянському просторі можна абсолютно безкоштовно. Заробити собі місце можна, взявши участь у спеціальних онлайн-турнірах, які проходять тільки на William Hill Покер. Путівки на Russian Poker Tour розігруються в щоденних фріролах і сателітах на William Hill з бай-іном від $5.50.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?